Fylkeskontakter


Forum for friluftsliv i skolen har en kontaktperson i de fleste fylkene. Kontaktinformasjon:

Fylke 

Kontaktperson 

Adresse 

Aust-Agder

vibeke(a)friluft-sor.no

Tlf 37 00 55 50

Vibeke Svantesen Friluftsrådet Sør, 
Pb 324, 4803 Arendal  

Finnmark

juli.anne.staven@ffk.no

Tlf 78 96 21 03

Juli-Anne Staven   Finnmark Fylkeskommune, Fylkeshuset, 9815 Vadsø

Hedmark

knut.monssen@hamar.kommmune.no

Mobiltlf 957 73 079

Knut Monssen Hamar naturskole,
Aluveien 42, 2319 Hamar

Hordaland

einar.grieg@hfk.no

Tlf 55 23 91 66

Einar Johan Grieg   

Hordaland fylkeskommune,
Postboks 7900, 5020 Bergen

Møre og Romsdal

petter.ervik.jenset@mrfylke.no 

Tlf 71 25 88 43

Petter Ervik Jenset  Møre og Romsdal Fylkeskommune, Fylkeshuset, Julsundvegen 9,
6404 Molde  

frifaao@online.no

Tlf 97 70 96 53

Geir Haugli (vara) 

Friluftsrådet for Ålesund og Omland, Pb 11, 6249 Ørskog  

Nord- Trøndelag

sigurd.kristiansen@ntfk.no

Tlf 74 11 12 60

Sigurd Kristiansen Nord-Trøndelag Fylkeskommune,
Pb 2560, Seilmakergata 2,
7735 Steinkjer

Oslo og Akershus

krisoof@online.no

Tlf 22 17 84 00

Kristoffer Øverland Oslo og Omland friluftsråd,
Pb 8896 Youngstorget,
0028 Oslo

Rogaland  

naturligvis@friluftsrad-dalane.no 

Tlf  51 46 10 38
Mobiltlf 901 34 393

Stein-Roar Slotterøy Dalane friluftsråd,
Pb 506, 4376 Helleland

Sør-Trøndelag

ingrid.nelvik@stfk.no

Tlf 73 19 22 05
Mobiltlf 924 00 734

Ingrid Nelvik  

Sør-Trøndelag Fylkeskommune, Fylkeshuset,
Erling Skakkesgt. 14,
7004 Trondheim  

Telemark

jorunn-borge.westhrin@t-fk.no

Tlf 35 91 73 78
Mobiltlf 920 94 996

Jorunn Borge Westhrin Telemark fylkeskommune,
Pb 2844, 3702 Skien

Troms

toril.skoglund
@tromsfylke.no

Tlf 77 78 81 79

Toril Skoglund  Troms Fylkeskommune, 
Pb 6600, 9296 Tromsø

Vest-Agder

bal@vaf.no 

Tlf 38 07 46 21 

Bård Andreas Lassen 

Vest-Agder Fylkeskommune, 
Regionalavd, 
Pb 517 Lund, 4605 Kristiansand

Vestfold

annesj@vfk.no

Tlf. 91 57 63 05
Mobiltlf 333 44 000

 Anne Sjømæling Vestfold fylkeskommune/ Oslofjordens friluftsråd,
Svend Foynsgt. 9, 3126 Tønsberg

Østfold

svesyv1@ostfoldfk.no

Mobiltlf 91 86 40 26

Svein Syversen Østfold Fylkeskommune,
Pb 220, 1702 Sarpsborg

Oppdatert: 30.01.2013

Kontakt